Witamy na stronie Urzędu Gminy w Rudzińcu.

Już jutro kolejne spotkanie online z cyklu „PorozmawiajMY”, mające na celu zachęcenie mieszkańców naszej gminy do opowiedzenia o swoich potrzebach i koncepcjach dotyczących przyszłości transportu publicznego na terenie gminy Rudziniec.

Poniżej kilka ważnych informacji:

  • W celu dołączenia do spotkania, po kliknięciu w link, należy wpisać swoje imię i nazwisko. Osoby używające pseudonimów, skrótów etc. nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu.
  • Wszyscy uczestnicy spotkania proszeni są o kulturalne wypowiedzi, niewiążące się z obrażaniem innych osób i używaniem wulgaryzmów.
  • Głównym tematem spotkania jest wizja przyszłości transportu publicznego na terenie gminy. W przypadku pojawiających się wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu spotkania, moderator poprosi o przeformułowanie wypowiedzi, a jeśli to nie nastąpi, głos zabierze kolejny chętny uczestnik.
  • Każda osoba, która chciałaby zabrać głos musi się zgłosić poprzez wciśnięcie łapki, znajdującej się w dolnym rogu platformy ZOOM (na smartfonach poprzez kliknięcie ikony „więcej” , następnie „reakcja”, a następnie „podnieś łapkę” | Na laptopach/urządzeniach stacjonarnych: poprzez kliknięcie ikony „reakcja”, a następnie kliknięcie opcji „podnieś łapkę”). Głosu poszczególnym osobom udziela moderator, kierując się wyświetlaną na panelu kolejnością.
  • Po udzieleniu głosu przez moderatora, osoba, która chce zabrać głos ma obowiązek włączenia kamery celem ukazania swojego wizerunku.
  • Aby umożliwić udział w dyskusji jak największej grupie osób oraz w celu sprawnego przebiegu spotkania, czas na zabranie głosu wynosi maksymalnie 3 minuty. Przewiduje się możliwość wypowiedzenia się więcej niż raz (maksymalnie 3), ale dopiero w momencie, kiedy głos zabiorą wszyscy zainteresowani (którzy jeszcze nie byli przy głosie).
Start o godz. 16.00 na platformie ZOOM.
 
Link do spotkania:
Identyfikator spotkania: 949 4435 9913
Kod dostępu: 937937
 
Jeśli ktoś będzie miał problem z dołączeniem do spotkania poprzez przeglądarkę internetową, jednym z rozwiązań może być pobranie aplikacji ZOOM.

W imieniu Wójta Gminy Rudziniec Krzysztofa Obrzuta serdecznie zapraszamy!
 

Przewiń do góry