W dniach od 14 czerwca (od godz. 16) do 19 czerwca (do godz. 22) nastąpi zamknięcie przejazdu kolejowego w miejscowości Pławniowice. Wykonawca prac udostępni jedynie piesze przejście przez torowisko. W związku z tym wystąpią utrudnienia w realizacji transportu autobusowego. We wszystkich kursach jadących przez Taciszów i Pławniowice w okresie zamknięcia przejazdu wymagana będzie przesiadka połączona z koniecznością pieszego przejścia pasażerów na drugą stronę zamkniętego przejazdu kolejowego,gdzie czekać będzie autobus umożliwiający kontynuację przejazdu.

W dniach od 17 do 19 czerwca kurs z godziny 14:45 relacji Gliwice –Taciszów od przystanku Pławniowice Kolonia kursować będzie objazdem przez Niewiesze i Bycinę z pominięciem przystanku Pławniowice Las.

Ponadto w dniach 15 i 16 czerwca (sobota i niedziela) zmieniona zostanie trasa pierwszego i ostatniego kursu w gminie Rudziniec zgodnie z załączonym rozkładem jazdy. Pozostałe kursy odjeżdżające w tych dniach z Łan będą realizowane z 8-minutowym wyprzedzeniem. Natomiast przewidziane rozkładem przesiadki w relacji Gliwice – Łany i Łany – Gliwice, zamiast w Taciszowie, odbywać się będą przy zamkniętym przejeździe kolejowym.

>>objazd - linia 3<<

>>objazd - linia 19<<