Szanowni Państwo!


„Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.”
Znamy niepokojącą sytuację epidemiologiczną na Śląsku. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Klientów i Pracowników nadal proszę, jeżeli to możliwe, aby realizować sprawy; pocztą tradycyjną, e-mailowo gmina@rudziniec.pl.
lub telefonicznie nr tel 32/4000700 fax 32/7390614
Godziny funkcjonowania Urzędu pozostają bez zmian.
Biuro podawcze znajdujące się przy wejściu do urzędu, służy pomocą w załatwianiu spraw urzędowych, obok znajduje się urna na dokumenty.
Jeżeli sprawa wymaga osobistego załatwienia, to przy zachowaniu wymogów sanitarnych będzie taka możliwość. Przy wejściu do urzędu znajduje się telefon z wykazem numerów do poszczególnych pracowników. Nie wchodź – zadzwoń !
Pracownik zejdzie do biura podawczego, porozmawia i jeżeli będzie taka potrzeba zaprosi do pomieszczenia.
Zgodnie z wytycznymi; dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.
Na terenie Urzędu obowiązują; zakrywanie ust i nosa /maseczki/ oraz dezynfekcja rąk.
Po załatwieniu sprawy pracownik odprowadzi do wyjścia / nie ma możliwości swobodnego przemieszczania się pomiędzy pomieszczeniami/


Zapraszamy!


Krzysztof Obrzut
Wójt Gminy Rudziniec