Witamy na stronie Urzędu Gminy w Rudzińcu.

Już po raz kolejny zachęcamy mieszkańców gminy Rudziniec do wspólnego powitania WIOSNY!

Kiedy: 23 marca, godz. 13.00-17.00

Gdzie: parking przed Urzędem Gminy

Dołączcie do nas i razem upiększmy gminę!

Szczegóły na plakacie ⤵️

Plakat - Witaj Wiosno w Gminie

Współpraca z : Nadleśnictwem Rudziniec, KGW Łany i Rudno, Kwiaciarnia Leśny Kwiat w Rudzińcu - dziękujemy!

Przewiń do góry