Data publikacji:
18.03.2026
Witaj wiosno w Gminie Rudziniec
Już po raz kolejny zachęcamy mieszkańców gminy Rudziniec do wspólnego powitania WIOSNY!
Kiedy: 23 marca, godz. 13.00-17.00
Gdzie: parking przed Urzędem Gminy
Dołączcie do nas i razem upiększmy gminę!
Szczegóły na plakacie ![]()

Współpraca z : Nadleśnictwem Rudziniec, KGW Łany i Rudno, Kwiaciarnia Leśny Kwiat w Rudzińcu - dziękujemy!
