Witamy na stronie Urzędu Gminy w Rudzińcu.

Już jutro spotkanie online z cyklu „PorozmawiajMY”, mające na celu zachęcenie mieszkańców naszej gminy do opowiedzenia o swoich potrzebach i koncepcjach dalszego rozwoju gminy Rudziniec.

Poniżej kilka ważnych informacji:
• W celu dołączenia do spotkania, po kliknięciu w link, należy wpisać swoje imię i nazwisko. Osoby używające pseudonimów, skrótów etc. nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu.
• Spotkanie online rozpocznie się w dniu 30 marca 2023r. o godz. 16.00, a dodawanie zainteresowanych nastąpi od godz. 15.40.
• Wszyscy uczestnicy spotkania proszeni są o kulturalne wypowiedzi, niewiążące się z obrażaniem innych osób i używaniem wulgaryzmów.
• Głównym tematem spotkania jest wizja rozwoju gminy Rudziniec. W przypadku pojawiających się wypowiedzi, które nie odnoszą się do tematu spotkania, moderator poprosi o przeformułowanie wypowiedzi, a jeśli to nie nastąpi, głos zabierze kolejny chętny uczestnik.
• Każda osoba, która chciałaby zabrać głos musi się zgłosić poprzez wciśnięcie łapki, znajdującej się w dolnym rogu platformy ZOOM (na smartfonach poprzez kliknięcie ikony „więcej” , następnie „reakcja”, a następnie „podnieś łapkę” | Na laptopach/urządzeniach stacjonarnych: poprzez kliknięcie ikony „reakcja”, a następnie kliknięcie opcji „podnieś łapkę”). Głosu poszczególnym osobom udziela moderator, kierując się wyświetlaną na panelu kolejnością.
• Po udzieleniu głosu przez moderatora, osoba, która chce zabrać głos ma obowiązek włączenia kamery celem ukazania swojego wizerunku.
• Aby umożliwić udział w dyskusji jak największej grupie osób oraz w celu sprawnego przebiegu spotkania, czas na zabranie głosu wynosi maksymalnie 3 minuty. Przewiduje się możliwość wypowiedzenia się więcej niż jeden raz, ale dopiero w momencie, kiedy głos zabiorą wszyscy zainteresowani (którzy jeszcze nie byli przy głosie).

 

Start o godz. 16.00 na platformie ZOOM.
Identyfikator spotkania: 999 3940 2939
Kod dostępu: 674742
Jeśli ktoś będzie miał problem z dołączeniem do spotkania poprzez przeglądarkę internetową, jednym z rozwiązań może być pobranie aplikacji ZOOM.W imieniu Wójta Gminy Rudziniec Krzysztofa Obrzuta serdecznie zapraszamy!
Podziel się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami. Wyznaczmy wspólnie kierunki dalszych działań.

Przewiń do góry