Witamy na stronie Urzędu Gminy w Rudzińcu.

Gmina Rudziniec przystąpiła do pracy nad przygotowaniem wniosku aplikacyjnego pn.: "Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Rudziniec" mającego na celu montaż instalacji OZE dla mieszkańców Gminy Rudziniec. W związku z powyższym ogłoszono nabór uczestników do projektu.

Nabór do przedmiotowego projektu zostanie przeprowadzony od dnia 05.07.2023 r. do dnia 12.07.2023 r. Wszystkie informację dotyczące naboru oraz zasad uzyskania wsparcia dostępne są w REGULAMINIE NABORU. Ponadto wszystkie dokumenty i załączniki dostępne są na stronie projektu.

W związku z ogłoszeniem naboru do projektu w dniu 26.06.2023 r. o godzinie 16:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Rudzińcu odbędzie się spotkanie informacyjne z firmą ECOEN Sp. z o.o., na którym przedstawione zostaną wszelkie zagadnienia dotyczące wymagań technicznych, źródeł finansowania oraz terminów realizacji i montażu instalacji.

Ponadto szczegółowe informacje dotyczące możliwości uzyskania wsparcia dostępne są u pracowników Urzędu Gminy w Rudzińcu pod telefonem 32 4000 715 oraz adresem e-mail andrzej.pruski@rudziniec.pl.

Spotkanie informacyjne - plakat.png

 

Przewiń do góry