zyczenia

 

info

Wójt Gminy Rudziniec informuje, że w dniu 16 kwietnia 2019 r. do Urzędu Gminy Rudziniec wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Obchody 130-lecia jednostki OSP Chechło” złożona przez OSP w Chechle.

>>informacja<<

 

info

Wójt Gminy Rudziniec informuje, że w dniu 16 kwietnia 2019 r. do Urzędu Gminy Rudziniec wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego pod nazwą: „Prezentacja gotowości bojowej Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Rudziniec w ramach obchodów Gminnego Dnia Strażaka” złożona przez OSP w Chechle.

>>informacja<<

 

info

Funkcjonowanie komunikacji lokalnej GTV BUS w okresie weekendu majowego 2019

>>informacja<<

 

 INFO

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie IMGW wydało ostrzeżenie dotyczące wystąpienia na terenie województwa śląskiego/ powiatu gliwickiego zjawiska: PRZYMROZKI w dniu 15.04.2019 r. od godz. 00.00 do godz.08:00 dnia 16.04.2019 r.

>>> OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 22 <<<

grafika

Informacja dotycząca kursowania autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.

>>informacja<<

info Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach zaprasza do udziału w konkursie "Śląskie w kapsule czasu" mającego na celu wyłonienie pomysłu na artefakt, który mógłby zostać zamknięty w kapsule czasu umieszczonej w fasadzie gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.